هزینه سقف کناف

هزینه سقف کناف

هزینه سقف کناف

هزینه سقف کناف امروزه یکی از مشکلاتی است که مصرف کنندگان کناف با آن رو به رو هستند. اما کناف قرن سعی داشته تا بهترین و نازل ترین قیمت های ممکن را به مشتریان ارائه دهد.

ما در ادامه به مبحث هزینه سقف کناف با کناف قرن خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

سقف کناف چیست؟

کناف جزو ساخت و ساز های خشک می باشد. که توسط یک روکش کچی کاور شده و انعطاف پذیر می باشد. کناف ( Knauf ) مصارف مختلفی در سقف و دیوار ساختمان دارد. که ما می خواهیم در ادامه شما را با سقف کناف و هزینه سقف کناف آشنا سازیم. کناف قرنبا سال ها تجربه و کسب مهارت در زمینه کناف، توانسته تا در این امر از سایر رقیبان خود پیشی بگیرد و هزینه سقف کناف را به طور چشم گیری برای شما کاهش دهد.

اگر برایتان سوال پیش آمده که کناف بهتر است یا گچ بی معطلی باید بگوییم که کناف. زیرا کناف با سرعت بیش تری اجرا می گردد. شما با بهره گیری از مشاوره مهندسین و متخصصین کناف قرن می توانید به مزیت ها و کار برد های سقف کناف مشرف شوید.

کناف سقف بیش تر جهت سقف های کاذب مورد استفاده قرار می گیرد. سقف کاذب در واقع به سقفی می گویند که زیر سقف اصلی اجرا می شود. اسن سقف ها انواع مختلفی دارد و کاملا مستحکم می باشد.

انواع سقف کاذب

از انواع سقف های کاذب می توان به آلومینیومی ، چوبی ، فلزی ، کناف ، آهنی و ... اشاره نمود.

سقف کاذب به طور معمول دارای دو بخش می باشد ، شبکه ای فلزی که به سقف متصل می باشد و پنل های سبک. در ادامه به توضیح در باره سقف کاذب کناف می پردازیم.

سقف کاذب کناف

این نوع از سقف کاذب، از خانواده دیگر سقف های کاذب می باشد که در ساخت یا تعمیر و باز سازی ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سقف کاذب کناف از مواد و پانل های مختلفی ساخته می شود. که اکثر به شکل گچی می باشند. و این قابلیت را به شما می دهند که در صورت لزوم و دلخواه آن ها را رنگ آمیزی نمایید.

امروزه سقف کاذب کناف، جایگاه ویژه ای در ساختمان سازی و مرمت بنا، پیدا کرده است. زیرا جایگزین مناسبی برای سقف های کاذب غیر استاندارد بوده و مشخصات فنی استانداردی دارد. یکی دیگر از مزیت های این نوع سقف کاذب، کاهش هزینه ها در مواد و مصالح ساختمانی می باشد.

سقف کناف، صفحات رو کش دار گچی هستند که در یک یا چند لایه ، به وسیله پیچ مخصوص بر روی آن ها نصب می شوند.

درز هایی که در میان این صفحات به وجود می آید ، به وسیله نوار و بتونه مخصوص درز گیری شده و به ما سطحی یک دست و یک پارچه که قابلیت رنگ آمیزی دارد ، می دهد. پس شما پس از خشک شدن بتونه ها که نیاز به صرف زمان زیادی ندارد، می توانید در صورت دلخواه، سقف کناف خود را رنگ کنید.

فضای خالی پشت سقف کاذب، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را به ما می دهد. هم چنین دسترسی به تاسیات الکتریکی و مکانیکی را برای ما آسان می نماید.

از دیگر مزیت های سقف کاذب می توان از انعطاف پذیر بودن، ساخت سقف های معلق تزیینی (دکوراتیو) و عدم نیاز به پیش بینی آویز، نام برد.

کناف چیست؟

کناف سازه ای است که امر دکوراسیون و مرمت و ساخت و ساز را برای ما آسان نموده. قابلیت انعطاف پذیری دارد. هزینه آن مقرون به صرفه می باشد. و به ما این امکان را می دهد تا با سایر عناصر مانند ام دی اف ، پی وی سی و ... تلفیق می شود.

مزایای سقف کناف چیست؟

همان طور که گفته شد، هزینه سقف کناف ، به صرفه می باشد. پس ما می توانیم از آن در ساختمان خود استفاده نماییم و در هزینه های مصالح مورد مصرف در ساختمان و باز سازی، صرفه جویی نماییم.  هم چنین در مقایسه با دیگر مصالح مانند گچ، سرعت نصب و اجرای بالا تری دارد. انعطاف پذیر می باشد. و می تواند از آن به عنوان عایق صوت و عایق حرارت نیز استفاده نمود.

ما می توانیم به وسیله سقف کناف، سقف های تزیینی معلق بسازیم. این نوع از سقف ها ، به پیش آویز نیز نیازی ندارند. سقف کناف به ما  سطحی یک دست می دهد که می توانیم در صورت نیاز آن را رنگ آمیزی کنیم.

سقف کناف قیمت مناسبی دارد و برای نصب آن نیروی انسانی کمی نیاز می باشد. وزن آن ها سبک می باشد و به راحتی می توانید آن ها را حل و نقل کنید. سقف کناف مقاومت بسیار بالایی در خوردگی و پوسیدگی دارد. شما با انتخاب و نصب کناف به طور چشم گیری می توایند در مواد و مصالح ساختمانی، صرفه جویی داشته باشید.

لازم به ذکر است شما با استفاده از کناف علاوه بر امر زیبا سازی محیط خود ، می توانید ساختمان را در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله نیز محافظت نمایید. 

چرا کناف قرن را انتخاب کنیم؟

کناف قرن با سال ها تجربه در امر کناف، در انواع سازه های ساختمانی مانند سقف ، دیوار و ... می تواند بهترین خدمات خود را به شما ارائه دهد.

هزینه سقف کناف با کناف قرن چگونه است؟

هزینه سقف کناف، در این شرکت بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا با تکیه بر مهارت و تجربه مهندسین و متخصصین خود در امر کناف، توانسته تا حد قابل توجهی هزینه سقف کناف را برای شما پایین بیاورد.

شما با مراجعه به سایت کناف قرن می توانید از نمونه کار ها و پروژه های اجرا شده توسط کناف قرن، دیدن فرمایید و هزینه سقف کناف را مطالعه نمایید.