سقف 60 * 60 ( سقف مشبک )

سقف 60 * 60 ( سقف مشبک )

سقف 60 * 60

در زمان ساخت و ساز بسیاری از افراد هستند که به دنبال سقف هایی جذاب هستند . امروزه بسیاری از مردم برای جذابیت محل کار یا منزل از سقف های کاذب کناف استفاده می کنند . سقف های کناف در مرتب بودن منزل کمک بسزایی می کند زیرا این سقف ها علاوه بر زیبایی میتوان آن ها را در هر قسمتی ساختمان مورد نظر خود نصب و اجرا کنید . در این مقاله قصد داریم در مورد سقف های کاذب کناف 60 * 60 صحبت کنیم  پس در ادامه مقاله همراه ما باشید . آیا در مورد سقف60 *60 اطلاعاتی دارید ؟ آیا به دنبال سقف هایی با طراحی ها و ابعاد یکسان هستید ؟

سقف های کاذب در دو نوع یکپارچه و مشبک  ارائه می شود .  در مورد یکپارچه بودن این سقف ها می توان گفت که ورق های کناف، سقف های سبک و قابل حمل آسانی هستند که به واسطه تولید صنعتی, دارای مشخصات فنی استاندارد ( مقاومت بسیار بالا در برابر اتفاقات طبیعی مانند زلزله ) می باشند . این ساختار شامل زیرسازی فولادی سبک بوده که صفحات روکش دار گچی به وسیله پیچ مخصوص بر روی آنها نصب می شوند.

درزهای میان این صفحات به وسیله نوار و بتونه مخصوص پر می شود و در نهایت سطحی صاف و بدون درز بدست می آید که بعد از خشک شدن بتونه و اجرای ماستیک نیز  دارای قابلیت رنگ آمیزی هستند . فضای خالی پشت سقف کاذب ، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم می کند.

 در مورد سقف های مشبک میتوان گفت که کناف این سقف ها از شبکه سازه های سپری و تایل های گچی تشکیل می شوند. این شبکه به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی نصب می شوند و سپس تایل های 60*60 درون این شبکه قرار می گیرند. از جمله ویژگی های این ساختار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • نصب سریع و آسان
 • قابلیت تعمیر و نگهداری آسان
 • مقاومت بسیار بالا در برابر حریق
 • ایمنی در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله
 • دسترسی راحت و آسان به فضای تاسیساتی پشت

انواع سقف 60 * 60

در این قسمت قصد داریم در مورد سقف های کاذب 60 * 60 و اطلاعاتی در مورد این سقف ها را با شما در میان بگذاریم . سقف ها را در هر ابعاد و طرح های مورد نظر شما در یک شرکت معتبر و محبوب به نام کناف قرن درخواست کنید . این مجموعه سقف های 60 *60 را به گونه ای طراحی می کنند تا زیبایی دل انگیزی را به شما هدیه کنند . از انواع سقف های 60 * 60 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. تایل گچی 60 * 60 : تایل های سقف های گچی  در ابعاد استاندارد 60 * 60 طراحی و تولید می شوند . تایل سقف های گچی در طرح هایی مانند حصیری ,ساده, پانچی منظم و پانچی نامنظم  , گچی روکش پی وی سی در مجموعه کناف قرن موجود است .
 2. تایل 60 * 60 پی وی سی : تایل های سقفی پی وی سی در ابعاد 60 * 60 یکی از بهترین تایل ها در میان تایل های سقف مشبک می باشد . تایل های سقفی مشبک 60 * 60 در 4 نوع تولید می شوند :  تایل سقفی سفید مات , تایل سقفی سفید براق , تایل هات استمپ ( چاپی ) , روکش دار . سقف های کاذب 60 * 60 بسیار مورد استقبال مردم قرار می گیرند . از ذلایل محبوبیت های این سقف می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 • نصب آسان
 • قیمت به صرفه و اقتصادی
 • مقاوم در برابر رطوبت و قابلیت شستشو دارد .

نصب سقف 60 * 60

در زمان ساخت و ساز ساختمان نیز بسیاری از مردم هستند که به دنبال تغییراتی خارق العاده و جذاب در ساختمان هستند در این قسمت به شما پیشنهاد کنیم از سقف های 60 * 60 استفاده کنید که هر چه تمام تر به زیبایی منزل یا محل کار خود بی افزایید . اما در این بخش قصد داریم در مورد نصب سقف های 60 * 60 با شما صحبت کنیم . در مواقعی که قصد دارید سقف های خاصی نصب کنید اول باید بدانید ابعاد مورد نیاز شما چقدر است پس به عبارتی دیگر می توان گفت که در مورد محل قرار گیری استاندارد60 * 60 را تصمیم گیری کنید سپس با کناف قرن در ارتباط باشید تا تایل هایی در ابعاد60 * 60 را برای شما طراحی و تولید و در نهایت برش دهند. از دیگر مراحل نصب سقف های 60 * 60 میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

 

 

 •  نبشی های گالوانیزه دور تا دور دیوار ساختمان در ارتفاع مورد نظر شما با در نظر گرفتن خط تراز نصب می شوند . به طور معمول برای نصب کردن نبشی های سقف کاذب با توجه به حنس دیوار ساختمان از میخ پرچ (منظور در این بخش دیوارهای پوشیده از انواع کاشی و سرامیک) و رول پلاک یا دیوارهای گچی و میخ چاشنی یا دیوارهای بتنی استفاده می شود .
 • زمانی که از نصب تمامی نبشی ها اطمینان پیدا کردید با توجه به محل قرار گیری سپری های اصلی, آویزها نصب خواهند شد .نقش آویزها مهار وزن سقف کاذب می باشد معمولا تعداد و فاصله میان آویزها بسته به حنس سقف کاذب و تعداد روشنایی های مورد نظر شماست .

نصب سقف های 60 * 60 تخصصی است و باید به صورت اصولی نصب شوند تا در ایمن بودن و نصب صحیح سقف مطمئن باشید .

قیمت سقف 60 * 60

دیدم که انواع مختلف سقف های 60 * 60 نیز وجود دارد . هر سقفی با توجه به ابعاد و طرح های آن قیمت های متفاوتی دارد پس در این بخش به شما پیشنهاد می کنیم از سایت کناف قرن دیدن بفرمایید تا علاوه بر قیمت های سقف 60 * 60 از اطلاعات آن هم مطلع گردید.

نمایندگی سقف 60 * 60

یکی از بهترین نمایندگی های مورد اطمینان عموم مردم و ستاره ای پر نور در میان دیگر شرکت های سازنده سقف های 60 * 60 می توان به کناف قرن نیز اشاره کرد . با مراجعه به سایت کناف قرن می توانید سقف مورد نظر خود را درخواست کنید و در اسرع وقت تیم اجرایی را به همراه سقف شما ارسال خواهیم کرد .