سقف کناف آکوستیک

سقف کناف آکوستیک

سقف کناف آکوستیک


از سقف کناف آکوستیک برای مانعی در مقابل سر و صدا استفاده می شود و می توانید از سقف کناف آکوستیک در محل های گوناگون و متنوعی بهره مند شوید. برای آسوده شدن از شر سر و صدای بیرون می توانید از کناف آکوستیک استفاده کنید. یکی از بهترین عایق های صوتی که در مکان های مختلف استفاده می شود سقف کناف آکوستیک می باشد. از این سقف می توانید در فضاهایی که سرو صدای زیادی ایجاد می کنند همانند سالن های تئاتر و سینماها استفاده کنید. 
کناف آکوستیک دارای دو نوع پوشش پنهان و سازه آشکار می باشد که اگر سازه به شکل پنهان باشد از پایین صورت می گیرد و نوع دوم که به شکل آشکار است از بالا نصب می شود. این سقف دارای قابلیت جذب صوت بسیار بالا می باشد. صوت از طریق سوراخ های تایل به قسمت پشتی سقف کناف (سقف دکور) منتقل می شود و قسمت های زیادی از صدا از بین برده و میزان آن را کاهش می دهد.

از سقف آکوستیک می توان در بیشتر محیط ها استفاده کرد اما بیشترین کاربرد این تایل ها اجرای سقف آکوستیک در فضاهای سینما، استودیوهای هنری، دفاتر کار و فضاهای آموشی است. البته نه تنها در مکان های بزرگ کاربرد دارد بلکه با آپارتمان نشینی شدن در شهرهای بزرگ نیز گاهی در خانه ها نیز برای آرامش بیشتر می توان از این مدل استفاده کرد.

مزایای سقف کناف آکوستیک


یکی از کلیدی ترین مزایای سقف کناف آکوستیک کاهش آلودگی صوتی است که ورقه های آن از فیبر معدنی تهیه شده که می توانند بسیاری از صداها و اکوهای درون محیط را به خود جذب کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد شدن این مدل و محبوبیت آن کاهش  آلودگی صوتی است. یکی دیگر از تاثیرات استفاده از سقف کناف آکوستیک زیبا سازی ظاهری سقف می باشد که علاوه بر زیبا سازی ظاهر سقف، هر زمانی که نیاز به تعمیرات و یا لوله کشی سقف داشته باشید می توانید به راحتی تایل ها را بردارید و تعمیرات را انجام دهید.
 از دیگر مزایای سقف کناف آکوستیک طرح و تنوع رنگ تایل ها می تواند باشد که در این صورت مشتریان می توانند انتخاب وسیعی داشته باشند. مشتریان می توانند مدل و بافت و رنگ مورد نظر خود را از میان هزاران مدل های مختلف و متنوع انتخاب نمایند. یکی از مزیت های فوق العاده و بسیار عالی می توان به بازتاب نور اشاره کرد که می تواند در روشن شدن محیط نقش بسزایی داشته باشد. استفاده از این روش می تواند در صرفه جویی مصرف برق و روشنایی یک مزیت به شمار رود.

نصب سقف کناف آکوستیک


سقف کناف آکوستیک به سهولت و سادگی و در عین حال سریع نصب می گردد. این مدل توانایی انتقال به مکان دیگری نیز دارد به همین سبب در حداقل زمان نصب می شود. برای نصب کناف آکوستیک می توانید از نیروهای مجرب شرکت کناف قرن مشاوره و راهنمایی بخواهید. برای نصب کناف آکوستیک، کناف قرن در سراسر کشور دارای نمایندگی های معتبر می باشد. از مزایای نصب سقف کناف آکوستیک سادگی، مقاوم در برابر رطوبت، عایق حرارتی، ضد حریق بودن، قابلیت بازیافت می باشد. گرچه تایل آکوستیک به سادگی نصب می شود، اما در زمان نصب نیاز به برخی وسایل دارد که عبارتند از:
تایل آلومینیومی
تایل آکوستیک U.S.G و چینی
پانل کناف (ترک، عرب و یا یزدی)
تایل تمام pvc طرح دار و یا ساده
تایل برفی یا حصیری و یا تخم مرغی
پنل مهتابی 
آسمان مجازی 
تایل پانچ منظم یا نامنظم و یا پانچ مربع گچی
پروفیل مشبک (کلیک) استیل و ساده 
پروفیل F47- U36-L25 - انواع استاد رانل 

قیمت سقف کناف آکوستیک
از آنجایی که طرح و ابعاد، مدل ها و برندهای هر شرکت و یا کارخانه متنفاوت است پس نمی توان گفت قیمت ها در همه شرکت ها یکسان است. در بازار فروش نیز قیمت ها دارای نوسان هستند و در هر لحظه ممکن است تغییر کنند. سقف کناف آکوستیک معمولا از تعدادی تایل تشکیل شده که دارای ابعاد 60 * 60  سانتی متر هستند و میانگین قیمت متر مربع آن ها متفاوت است، روی هم رفته قیمت این نوع سقف ها بستگی به نوع بافت، میزان تایل استفاده شده و عوامل دیگر متفاوت است.

در زمان خرید باید به مواردی همچون بافت و نوع مدل نصب توجه کنید چون این عوامل تاثیر مستقیمی روی قیمت تایل آکوستیک دارند.
برای اطلاع از قیمت دقیق و اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت کناف قرن مراجعه کنید و یا با کارشناسان و مشاورین در زمینه فروش سقف کناف آکوستیک در ارتباط باشید. نمایندگی کناف قرن در تلاش هستند که کحصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند. در نتیجه می توانید با اطمینان خاطر از اصالت و کیفیت کالا اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود نمایید.

نمایندگی سقف کناف آکوستیک


یکی از نمایندگی معتبر و مطرح در زمینه فروش و نصب سقف کناف آکوستیک می توان به نمایندگی کناف قرن اشاره کرد. کناف قرن در سراسر کشور دارای نمایندگی معتبر می باشد و مشتریان می توانند برای خرید و نصب سقف کناف آکوستیک به نمایندگی های شهر خود مراجعه نمایند. این نمایندگی با چندین سال سابقه عالی در زمینه فروش و نصب دارای نامی آشنا در بین مشتریان می باشد که محصولات با کیفیت و با اصالت را روانه بازار می کند. مشتریان می توانند برای سفارش و خرید با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشند تا با توجه به مکان و فضای محیط بهترین نوع سقف کناف آکوستیک با ابعاد و طرح و رنگ ها متنوع به شما پیشنهاد و معرفی نمایند. 
کناف قرن در زمینه فروش کناف آکوستیک، بازسازی منزل، فضاهای تجاری و اداری آماده اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی در تهران دیگر شهرهای کشور می باشد. جهت مشاوره رایگان و بازدید از مکان پروژه می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و یا به سایت معتبر کناف قرن مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت کامل ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را انجام دهند.