آشنایی با سقف کشسان

آشنایی با سقف کشسان

سقف کشسان

سقف کشسان توسط باریسول تولید و در جهان عرضه شد، سقف کشسان یکی از بروزترین انواع سقف کاذب در فضای داخلی ساختمان است. این فناوری امروزه در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران مورد استفاده قرار می گیرد که از نظر اقتصادی بسیار مناسب است. یکی از اجزای دکوراسیون داخلی ساختمان، سقف کشسان است که در پوشش داخلی سقف به کار گرفته می شود. این سقف که جز سقف کاذب است به شکل معلق به سقف اصلی نصب می گردد. سقف کشسان تشکیل شده از دو جز اصلی، قاب ریلی که دور سقف قرار می گیرد و یک پارچه سبک میانی که کشیده شده و به قاب متصل می شود.

 از ویژگی های سقف کشسان علاوه بر سقف ها، برای پنل های خورشیدی شناور، ساخت اشکال سه بعدی، پوشش دیوارها استفاده  می شود. برای دکوراسیون فضاهای داخلی سقف کشسان می تواند گزینه مناسبی باشد. و به راحتی و به سرعت بدون جابه جایی یا خارج کردن وسایل آن را نصب کرد. از مزیت سقف های کشسان یک تکه بوده و بدون هیچ گونه خرابی و بهم ریختگی نصب آن را انجام گیرد.

مزایای استفاده از سقف‌ کشسان

داشتن تحمل بار بالا

داشتن انعطاف خوب و مقاوم بودن در برابر ضربه های ناگهانی

فراهم کردن طراح های مدرن و خلاقانه

متنوع بودن طرح ها و رنگ پارچه های به کار در سقف ها و به کار بردن انوع نورپردازی ها

امکان پذیر بودن چاپ  انواع تصاویر بر روی پارچه ها، اگر تصاویر روی پارچه ها چاپ گردد سبب کاهش قابلیت کشسانی می شود.

سقف کشسانی برای هر سطحی و هر فرمی در هر موقعیت و مکانی می توان استفاده کرد.

بدون هیچ گونه کثیفی و به صورت آسان این سقف ها نصب می شوند و در کمترین زمان ممکن می توان آن ها را به راحتی از سقف جدا نمود.

در صورت تغییر مکان می توانید ریل ها را از سقف جدا نماید و در محل جدد نصب و پارچه را در ریل ها جایگذاری کنید.

بعد از جدایی سقف های کشسان می توانید به سادگی مجددا آن را به حالت اول خود قرار دهید و بدون تغییر  شکل ظاهری، نصب کرد.

سقف کشسان دارای خاصیت آکوستیکی است و برای محیط‌های آکوستیک مانند محیط‌های ضبط صدا مناسب است.

مقاوم بودن در برابر آب دریا، کلر و گازها

سقف کسشان مناسب محیط های بهداشتی از جمله اتاق های عمل هستند و ضد گرد و غبار آنتی باکتریال هستند.

سقف کشسان بسیار تاثیر گذاری در صرفه جویی انرژی

مقاوم بودن در برابر سرما و گرما

سقف های کشسان دارای طول عمر بسیار بالا و برخورداری از دوام بسیار بالا

غیر سمی ساخته شدن و قابل بازیافت بودن مواد آن

ایمنی بسیار بالای این سقف ها و جمع نشدن الکتریسته و آسیب ندیدن در برابر زلزله و یا انفجار

مقاوم بودن در برابر اشعه های ایکس

آتش نگرفتن پارچه های کشسان در صورت آتش سوزی

قیمت سقف کشسان

برای تعیین قیمت سقف کشسان باید اندازه مساحت و اندازه پروژه برای نصب، نوع پارچه و اندازه عرض پارچه برای نصب، تعداد گوشه های کنج و انحنادار سقف، چگونگی نورپردازی سقف کشسان و تعداد چراغ ها برای زیبایی را در نظر گرفت. رنج قیمت سقف کشسان برای هر محیط براساس خصوصیات و شاخصه های آن مشخص می گردد و این کار نیاز به تحلیل کارشناسی از تقاضا و قصد کارفرما و تحلیل و بررسی موقعیت حاکم بر شرایط فیزیکی پروژه است. قیمت سقف های کشسان براساس کشسان چاپی، تک رنگ، مات، براق، آینه ای و نورگذر با هم متفاوت هستند.

قیمت اجرای سقف کشسان براساس تک رنگ ساده براق، تک رنگ متالیک، آینه ای، سه بعدی نورگذر، سه بعدی نور گذر مات تفکیک می شود. هزینه نورپرداز درون سقف ها طبق نوع نورپردازی محاسبه می گردد. از عوامل اصلی در تعیین نرخ قیمت هر متر سقف کشسان، به کارگیری اندازه پارچه پی وی سی و ساختار آن است. بنابراین مکان مورد نظر و کاربری آن نیز موثر است. اگر فضای مورد نظر بیش از 4 گوشه داشته باشد و منحنی دار باشد، نقاط روشنایی بسیاری داشته باشد، هزینه و زمان آماده سازی در برابر با یک اتاق ساده نیز افزایش می دهد.

مزیت های فروش و نصب سقف کشسان به جای سقف های کاذب

می خواهیم به مزیت های نصب سقف کشسان اشاره کنیم:

سبک بودن بیش از حد سقف های کشسان

ساده و راحت بودن نصب آن

ضد حریق و نسوزن بودن این سقف ها

عدم وجود گرد و غبار روی این سقف ها

قابل شستشو بودن

نسبت به دیگر سقف های کاذب دارای عمری بالای 10 سال است به همین دلیل مورد توجه مردم می باشد.

 

نکات مهم در رابطه با سقف کشسان

برای نصب سقف کشسان بهترین زمان پس از بازسازی و نوسازی منزل است در نتیجه از کثیف شدن منزل اجتناب می شود. با استفاده از ریل های آلومینیومی  و پی وی سی می توان برای زیرسازی سقف کشسان را انجام داد. سقف های کشسانی دارای عر طولانی و دوام بالایی هستند. درصورتی که ابعاد اجرای سقف کشسان زیاد است نصاب باید درزهای کار بپوشاند و جلوی دیده شدن درزها را بگیرد. برای نصب سقف کشسان از گیره های نگهدارنده مخصوص به ریل استفاده می شود. در زمان زیرسازی و نصف سقف های کشسان، از نصاب شرکت رائه دهنده کمک بگیرید بهتر است. در این صورت سقفی یکپارچه و تمیز را برای خانه شما ایجاد می کنند.

نمایندگی سقف کشسان

در زمینه فروش و نصب سقف های کشسان شرکت های بسیاری در حال فعالیت هستند. کاربران برای اقدام به خرید و نصب سقف کشسان باید دنبال شرکت های معتبر و قابل اعتمادی مثل کناف قرن باشند. برای خرید باید جنس پارچه مورد استفاده مرغوب و اصل باشد. بهترین نمایندگی سقف کشسان باید دارای کارشناسان با تجربه در زمینه فروش و داشتن اطلاعات کافی در رابطه با محصولات خود باشند تا مشتریان را در زمان خرید و نصب راهنمایی نمایند. این نمایندگی کناف قرن باید محصولات مورد نیاز کاربران را در کم ترین زمان ممکن آماد و ارسال کنند تا کاربران محصولات خود را در زمان مقرر در اختیار داشته باشند. برای ارتباط با کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان مشتریان می توانند با آن ها تماس بگیرند و در هر زمینه ای پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند

 

شماره های تماس برای استعلام و پیشنهاد دکوراسیون داخلی

09122500031

09123226475

تماس بگیرید

برچسب ها :